Začátek tragické směny číšníka ve 13 bodech

| Články | Martina

Každý to zná. Sotva vylezete z postele, tak zakopnete. Pak si málem kartáčkem vypíchnete oko, opaříte se vodou na kafe a rozbijete si svůj oblíbený hrníček. Takový den už většinou lepší nebude. A taky že ne. Vše pokračuje příchodem do práce.

1) Otevřete dveře do restaurace a zděsíte se. Protisměna po sobě nechala neskutečný bordel (asi přetáhli zavíračku). Všude se povaluje špinavé sklo, v myčce hnije voda, z kávovaru musíte vydolovat zaschlou dávku včerejšího kafe (určitě to bylo picollo) a mléko na parní trysce se už dávno proměnilo v beton.

2) Při každém kroku se přilepíte k podlaze a na záchodech je nablito. Bohužel asi pařila i uklízečka, protože ještě nedorazila a telefon nebere.

3) Popelníky jsou srovnané do úhledného komínku, jen z nich zapomněli vysypat ty hromady vajglů.

4) Ještě, že slánky a pepřenky jsou umyté. Ale nikdo je už nestihl naplnit. A vlastně ani otočit dnem vzhůru, takže jsou pořád ještě mokré.

5) Přichází kuchař, který je úplně na šrot. Z jeho zamumlaného cosi, pravděpodobně „Ahoj“, byste s největší pravděpodobností nadýchali.

6) Zrovna, když seškrabujete přilepené pivní tácky z baru, přijíždí maso. Majitel nikde nenechal hotovost, nemůžete najít razítko a kuchař je také nezvěstný.

7) Zrcadlo nesedí. Hlavně vodka.

8) Zrcadlo sedí, do vodky se nabořil kuchař.

9) Někdo ťuká. Že by to byla předčasná návštěvička? Otevřete dveře a dovnitř s tupým výrazem zamíří podnapilá osoba. Sebere mikinu z věšáku a beze slova se odmotává pryč.

10) Ještě musíte doplnit lednice s pitím. Dnes budou studené řízky a teplá Cola. Super!

11) V kasírce nejsou žádné drobné, ale účty od neplatících štamgastů se to tam jen hemží.

12) Nepřivezli pivo.

13) Další návštěvička. Přes barovku ve dveřích se prodírá první nedočkavý zákazník, který Vám pošlape tu pracně setřenou podlahu. Není to zákazník. Chce jen drobný na cigára z automatu a prý si rychle odskočí, protože na to přeci otevřeno být nemusí!!

To bude den ….

Jaké jsou vaše nejstrašnější a zároveň nejvtipnější zážitky po příchodu do práce?

Zdroj: jobstime.cz

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Částečný profil uchazeče se zobrazí
až po přihlášení nebo registraci.


Zavřít okno