Vánoce: Další alkoholikův důvod

| Články | Redakce Jobstime.cz

Všude visí vánoční výzdoba, prodávají se stromečky, lidi chodí po ulicích s taškami plnými dárků. Vánoce jsou v plném proudu, o tom není pochyb. Co u vás v podniku? Máte tam vánoční atmosféru, organizujete večírky? A pokud ano, máte na ně připravený program? Redakce jobstime.cz vám přináší tři skvělé vánoční chlastací hry, které byste měli znát!

Santova čapka

Screen-Shot-2014-12-05-at-09.52.46

Co potřebujete: Alkohol, televizi a santaklausovskou čapku

Počet hráčů: Čím více, tím lépe

Pravidla: Pověste čapku na jeden z horních rohů televize, pusťte si svůj oblíbený film a čekejte, co se stane. Jakmile se jedna z postav objeví v rohu televize a vypadá to, jako by měla čapku na hlavě, všichni se napijí.

 

Abeceda

stoplight-shots

Co potřebujete: Cokoliv, co má v sobě dostatečnou dávku alkoholu

Počet hráčů: Nejlépe 4 a více

Pravidla: Abeceda se hraje do kroužku. První musí říct slovo začínající na „A“, které se týká vánoc. Pokračuje druhý, zopakuje slovo, které řekl první a musí naázat slovem na „B“. Třetí opakuje první dvě slova a přidává slovo na „C“. A tak dále. Kdykoli to někdo zkazí, musí se napít.

 

Ježíšku panáčkuWK-0612-teenagers0_3127905b

Co potřebujete: panáka pro každého hráče, dostatek oblíbeného pití

Počet hráčů: Čím více, tím lépe

Pravidla: Každý hráč si před sebe postaví panáka svého oblíbeného alkoholu. Ten kdo začíná vybere koledu podle svého přání a zazpívá z ní první verš. Druhý hráč musí v koledě pokračovat druhým veršem a tak dále. Kdo si nepamatuje slova, nebo to zkazí, pije.

 

Text: Kristián Kopřivík

Komentáře

Částečný profil uchazeče se zobrazí
až po přihlášení nebo registraci.


Zavřít okno