La Casa Argentina

Praha | žádná nabídka

Představte si, jak sedíte v útulné malé restauraci v argentinské čtvrti, jíte ten nejlepší steak a pijete naprosto lahodné a dokonalé víno a to vše doplněné o zvučné tóny tanga. Nádhera, že ano?! Ale taky se vám nechce cestovat přes půl zeměkoule do Argentiny? A co když vám řeknu, že vás tohle může potkat přímo v centru Prahy?! Kde? No přece v La Casa Argentina!

120150218_01_CAMINITO_010 La_casa_Argentina-102 120150218_01_CAMINITO_014

U nás objevíte jedinečnou chuť Argentiny! Budete okamžitě vtáhnuti do této překrásné atmosféry. Ocitnete se naprosto v jiném světě!

La Casa Argentina vás vezmeme na nezapomenutelnou pouť napříč celou Argentinou. Chcete se kochat pohledem na nejlepší latino tance v rytmu svůdného tanga? Tak je pro vás tou správnou volbou na Salon Caminito!

Nebo byste raději klidnější večer v přírodě, kde si odpočinete a naberete sílu? V tom případě je Salon Iguaçu jako stvořen přímo pro vás! Co si pod tím přestavit? Ocitnete se uprostřed argentinské přírody. Vodopády Iguaçu představují největší systém vodopádů na naší Zemi. A my je pro vás přivezli!

120150218_03_IGUAZU_001 120150218_04_PUERTO_LA_BOCA_007 120150218_05_ISLA_001

A co se posadit u korálového baru na opuštěném ostrově? V tom případě tu je zde pro vás Salon Isla.

Raději byste trochu více soukromí? Jen tak se posadit a vychutnat si sklenku lahodného vína? Rozumíme vám. Proto pro vás máme Salon Mendoza! Ideální místo pro menší skupiny toužící po soukromí.  Je umístěný v našem sklepě a má vlastní bar! Dokonalé? My víme!

Co by to ale bylo za pouť, kdybychom opomněli vychutnat si kvalitní rum přímo na palubě lodi? Na to jsme mysleli v našem Salon Puerto La Boca. Zde se můžete pohodlně usadit na židlích zavěšených ze stropu u baru postaveného ze starého vraku lodi.

Lahodné grilované maso je lákadlem v každé argentinské restauraci. My jsme to ale povýšili na umění. U nás v La Casa Argentina si pochutnáte na úžasných šťavnatých hovězích steacích, z nejkvalitnějšího masa z Argentinských býků. Chuť masa jsme podtrhli jeho samotnou přípravou na otevřeném grilu “parrilla”.

A to není vše! My jsme šli dál! Chceme pro vás totiž to nejlepší! A tak si u nás můžete pochutnat na steacích Kóbe. Jako hovězí z Kóbe může být označeno pouze to nejlepší maso býků z prefektury Hyogo, jejímž hlavním městem je město Kóbe. Anebo na jedinečném Tomahawk steaku.

Jsme tím nejdokonalejším místem pro milovníky masa, salátů, ryb a mořských plodů. Perfektně vyvážená chuť jídel je daná výběrem toho nejlepšího z Argentiny v kombinaci s nejlahodnějšími mezinárodními víny. Všechny naše bary vám nabídnou širokou a pestrou paletu koktejlů připravených výhradně z čerstvých surovin. Máme pro vás také výběr kvalitních rumů. Jako perličku jsme si dovolili připravit pro vás výborné Kubánské doutníky.

No nevypadá takhle nějak ráj na zemi? Dle nás určitě!


V současné době neinzerujeme žádné volné pozice.