O nás

Jsme komunitní portál, který se specializuje na nabídku práce v gastronomii a hotelnictví. Díky důmyslnému systému jednoduše a elegantně propojujeme uchazeče se zaměstnavateli.

Pro uchazeče Pro zaměstnavatele

S námi frontu na práci stát nemusíte. U nás si práce najde vás.

Najděte si práci, o to tu přeci jde

U nás najdete aktuálně 20 inzerátů, to z nás dělá nějvětší oborový portál v ČR. Všechny nabídky jsou aktuální a denně přibývají desítky nových pozic. Nemusíte je ale procházet všechny – po registraci vám je seřadíme od těch nejvhodnějších právě pro vás.

Buďte tam, kde jsou zaměstnavatelé

Díky spolupráci s Lunchtime.cz je u nás registrováno 3.000 podniků z celé ČR. Každý den přibývají další restaurace, hotely, bary a kluby!

Konec nekonečnému psaní žádostí

Nepište stále nové žádosti. Zaregistrujte se, vyplňte si profil a okamžitě můžete začít hledat novou práci. Narazíte-li na zajímavou nabídku, jedním kliknutím na ni odpovíte.

Vystupte z řady

Váš profil slouží jako životopis, proto neváhejte ukázat své kvality. Praxe v oboru, absolvované kurzy a další schopnosti? Pochlubte se a uvidíte, že vás zaměstnavatelé začnou oslovovat sami.

Najděte si vysněnou práci

Chcete pracovat v nejlepší restauraci v Praze nebo pětihvězdičkovém hotelu na horách, kde ale zrovna nikoho nehledají? Nevadí! Vyberte si podniky, přidejte si je do oblíbených a v případě, že některý z těchto podniků otevře volnou pozici, budeme vás ihned informovat.

Udržíme vás v obraze

Na našich webových stránkách a profilech na sociálních sítích uveřejňujeme každý den nejen nově otevřené pozice, ale spoustu dalších informací, cenných rad, tipů (ale i vtipů) z oboru. Podívejte se do článků, nebo si nás přidejte na Facebooku. Sledovat nás můžete také na Twitteru.

Úspěch stojí na lidech, my vám pomůžeme najít ty správné.

Oslovte uchazeče z oboru

Na jobstime.cz najdete aktuálně 20 inzerátů na práci v gastronomii a hotelnictví z celé ČR na pozice kuchař, kuchařka, číšník, servírka, barman, someliér, cukrář, provozní, recepční, portýr a mnoho dalších. To z nas dělá jeden z největších oborových portálů v ČR. Všechny nabídky práce jsou aktuální a denně přibývají desítky nových pracovních pozic. Nemusíte je ale procházet všechny - po registraci vám je seřadíme od těch nejvhodnějších právě pro vás.

Vybírejte si ty nejlepší lidi

Jsme komunitní web, takže budujeme databázi profilů, ve kterých můžete vyhledávat. Servírka z Prahy nebo kuchař s pětiletou praxí? Podívejte se do sekce Lidé a oslovte je přímo. Každý den přibývají noví uchazeči. Na sociálních sítích je oslovíme za vás.

Nespalte se

Reference jsou v oboru služeb velmi důležité. U nás se můžete dozvědět díky hodnocení a praxi o budoucích zaměstnancích více, než po zkušební směně.

Rádi vám pomůžeme

Chcete zadat inzerát po telefonu, nebo jen poradit, koho vybrat? Není to jen o inzerátu na webu, ale o službách, které poskytujeme. I u nás za úspěchem stojí lidé - zavolejte a pomůžeme.

Jednoduché zadávání inzerce

Nepište inzeráty znovu a znovu. Vyberte si ze šablon, nebo použijte ten předchozí. Každý z inzerátů čte někdo z našeho týmu a případně ho doplní tak, aby bylo hledání úspěšnější. A když budete chtít, dáme za vás inzerát i na úřad práce.

Méně spamu, méně zbytečných telefonátů

Ihned po přihlášení vidíte, kdo se zajímá o vaše nabídky. Z profilu si zjistíte kvality uchazeče a případně jedním klikem na zprávu odpovíte.

Články z oboru

Na co si dát pozor při podepisování smluv se zaměstnanci? Jak si jednorázovou výpomocí, nebo zkušební směnou akorát nezadělat na problémy? Trendy v oboru? Nejen těmto tématům se hodláme věnovat ve článcích.

Máte další dotazy? Neváhejte nám napsat na info@jobstime.cz nebo v "Kontaktujte Jobstime.cz"..