Jak to funguje?

Jobstime.cz propojuje uchazeče o zaměstnání s potenciálními zaměstnavateli.

Každý uchazeč si ZDARMA založí profil, který je viditelný pouze pro podniky, které aktuálně někoho hledají pomocí inzerátu na Jobstime.cz. Čím více informací o sobě uchazeč vyplní, tím zvyšuje svou šanci na získání nabídky zaměstnání od podniku.

Registrovaní uchazeči mají přístup do databáze podniků a mohou procházet aktuální nabídky práce. Inzeráty lze filtrovat podle lokality, požadované pozice, pracovního poměru a mnoha dalších aspektů.

Jobstime.cz navíc obsahuje vlastní komunikační kanál, který umožňuje uchazečům a potenciálním zaměstnavatelům komunikovat přímo prostřednictvím tohoto portálu. Nemůže se tedy stát, že se nějaká z nabídek práce nebo odpovědí na inzerát ztratí v nevyžádané poště nebo dokonce nepřijde vůbec.

REGISTRACE pro podniky je na Jobstime.cz ZDARMA. Podnik si může upravovat svůj profil. Podniky, které spolupracují s Lunchtime.cz, mají již profil připravený a přihlašují se stejnými údaji jako právě do Lunchtime.cz.

Registrovaný podnik má možnost zadat několik variant inzerátů, které jsou následně zpoplatněny, viz. Ceník. Zadáním inzerátu se podniku zpřístupní databáze uchazečů, které mohou sami oslovovat se svou nabídkou práce. Komunikace s uchazeči probíhá pomocí našeho portálu, takže má vše přehledně na jednom místě.

Pro podniky poskytujeme celou řadu služeb, včetně zprostředkování personálního poradenství a uplatňujeme individuální přístup ke každému klientovi.