Olive Food Vedoucí externích cateringů TOP inzerát

Příležitost pro proaktivní lidi

Z důvodu rozšiřování naší působnosti hledáme dalšího pracovníka/pracovnici do cateringové sekce spolešnosti OLIVE Food. Pod kterou spadá i rozvozová služba ordr.cz.

Náplň práce:
– odbavení denních cateringů v rámci budovy. (snídaně, obědy, coffee break)
– správa a inventarizace inventáře, komunikace s prádelnou a externími dodavately skrz inventář
– řízení brigádníků v místě eventu, pokud není na místě manager
– kompletní příprava, zahájení a sklizení akce, z místa odjíždí vždy poslední s spolu s managementem
– po zaškolení a dobré praxi možnost růstu na managera

Požadujeme:
– Flexibilní pracovní dobu z důvodu akcí, i v nočních hodinách. Mimořnádně i o víkendech. Standartní pracovní doba 8 hod denně.
– řidičský průkaz B a schopnost jezdit s dodávkou
– samostatnost při přípravě cateringových akcí
– proaktivní přístup
– reprezentativní vystupování
– gastronomické zkušenosti, vzdělání výhodou
– základní znalost AJ
– schopnit řešit Ad-hoc úkoly

Nabízíme:
– HPP
– Multisport karta
– služební mobilní tarif
– zázení dlouhodobě se rozvíjející společnosti (více než 150 zaměstanců)
– volné víkendy a státní svátky (až na vyjímky)
– sick days
– firemné stravování
– mladý pracovní kolektiv
– teambuldingové akce

Platové ohodnocení v závislosti na předchozích zkušenostech a domluvy.

Nástup ihned. Pracovní lokalita: Praha- Karlín

Po odeslání životopisu na petr.janousek@olivefood.cz , vyčkejte na pozvání k osobnímu pohovoru.

  • Lokalita Praha Úvazek plný
  • Požadavky Ostatní Manažerské pozice Pracovník provozu Provozní Správce angličtina SŠ a více

Olive Food

V Olive Food milujeme jídlo a děláme všechno pro to, abyste si návštěvu našich restaurací opravdu užili. Zakládáme si na čerstvých surovinách té nejvyšší kvality a originálních recepturách.
Nechceme nudit a proto je koncept našich restaurací postaven tak, abyste si mohli vybírat z pestré nabídky a nejedli stále stejná jídla dokola. Je na vás, zda zvolíte středomořskou či asijskou kuchyni, nebo třeba českou klasiku.

Snímek obrazovky 2016-07-13 v 13.57.33

Další aktuální nabídky:

1 nabídka