Falkensteiner Hotel Maria Prag **** Sales Executive TOP inzerát

Pro 4* hotel v centru Prahy hledáme novou kolegyni nebo kolegu do obchodního oddělení.
Náplň práce: získávání nových klientů, péče o stávající klienty, uzavírání smluv, zpracování nabídek, aktualizace databáze, administrativní činnost.
Požadujeme: předchozí praxe v cestovním ruchu výhodou, komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti, znalost češtiny a angličtiny slovem i písmem, němčina nebo jiný jazyk výhodou. Uživatelská znalost práce na PC, časovou flexibilitu.
Nabízíme: prostředí mezinárodního hotelového řetězce, firemní vzdělávání a zaměstnanecké výhody, 13. plat.

  • Lokalita Praha Úvazek plný
  • Požadavky Ostatní angličtina SŠ a více

Falkensteiner Hotel Maria Prag ****

Falkensteiner Hotel Maria Prag je čtyřhvězdičkový hotel v centru Prahy, nachází se nedaleko Václavského náměstí. Hotel nabízí ubytování včetně bohaté snídaně ve 109 pokojích. K dispozici je sauna, parní lázen, fitness.

Další aktuální nabídky:

1 nabídka