Real Food Concept Kuchař/ka TOP inzerát

Praha 1 Restaurace CASSEROL

V řetězci restaurací „Real Food Concept“ spojujeme skvělé jídlo a jedinečné prostředí. Jsou založeny na řemeslnosti přípravy, kvalitě surovin a přátelském profesionálním servisu. Věříme, že každá kvalitní práce vyžaduje aktivní přístup, komunikační vstřícnost a odbornou důslednost. Do rostoucího týmu Real Food Concept, v centru Prahy 1, hledáme:
„Kuchař/-ka,
Vaším úkolem bude:
Zajištění kuchyňsky úspěšného chodu restaurace
Řízení a dodržování vysokých standardů kvality přípravy
V otevřené kuchyni i společenský kontakt s hosty restaurace
Co od Vás očekáváme:
Znalost mezinárodní kuchyně
Zájem o moderní postupy a trendy
Samostatnou osobnost s týmovým přístupem
Komunikativnost, důslednost, spolehlivost a pozitivní přístup
Nabízíme:
Příležitost podílet se na rozvoji provozu
Pracovní pozici s velkým prostorem pro seberealizaci
Nadstandardní finanční ohodnocení odpovídající kvalitě vykonané práce
Zázemí & možnost rozvoje v dynamicky rostoucí společnosti
Výrazné slevy na výrobky & služby společnosti
Příspěvek na Multisportkartu
Očekáváme:
Strukturovaný životopis v češtině a motivační dopis. Pouze vybrané uchazeče budeme do max. 7 dnů zvát k osobnímu pohovoru.

  • Lokalita Praha Úvazek plný
  • Požadavky Kuchař/kuchařka SŠ a více

Real Food Concept

Značka Real Food Concept zaštiťuje několik gastronomických projektů se stejnými hodnotami a vztahem k zákazníkům.
Koncepty: řemeslná pekárna Krusta se svou sítí pekařství, italské bistro Pasta Krusta i česká moderní restaurace Casserol
jako hlavní cíl vnímají poskytnout svým hostům jedinečný zážitek

Další aktuální nabídky:

9 nabídek