V Zátiší Recepční/hosteska TOP inzerát

Hledáme příjemné kolegy a kolegyně, kteří jsou milí, spolehliví, komunikativní směrem k hostům i svým spolupracovníkům a umí komunikativně anglicky (další jazyky jsou velkou výhodou) a nebojí se práce s počítačem.

Náplň práce
Vaším úkolem bude přivítání a usazení hostů, správa rezervační knihy a další podpora v rámci zákaznického servisu.

Pracovní doba je od 11:00 do pozdních večerních hodin v režimu krátký a dlouhý týden.

Požadujeme
Vítáme skvělé organizační schopnosti, pozitivní a proaktivní přístup, angličtina (příp. další jazyk) slovem i písmem, reprezentativní a přirozené vystupování.

Nabízíme
Plat od 25.000Kč (netto).

Smlouva na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody, benefity:
* Příjemné pracovní prostředí v centru města i prima kolektiv
* Benefity, jaké jinde nemají – sponzorovaná Multisport karta, skvělá personálka, kurzy dalšího vzdělávání, 50% sleva na vouchery i do našich restaurací, krásné pracovní oblečení a taky dárek k narozeninám:-)
* Bonus 10 000 Kč, když přivedete nového kolegu
* Možnost kariérního vzestupu v rámci Zátiší Group a sbírání stále nových zkušeností.
* Zaškolení a podporu v týmu zkušených kolegů ze Zátiší Group

Neváhejte a zašlete nám životopis s fotkou.

  • Lokalita Praha Úvazek plný
  • Požadavky Ostatní Recepční angličtina SŠ a více

V Zátiší

V Zátiši, které se před Vámi objeví, když se touláte klikatými uličkami Starého města, je místo, kde se vždy setkávali diplomaté, kde se uzavírají tajné dohody, kde se žádá o ruku…anebo možná i o trochu víc.