Lehká hlava Provozní restaurace TOP inzerát

Do našeho týmu hledáme managera-provozního restaurace. Důležité jsou nejen zkušenosti z restaurace, ale i zájem o celostní osobní rozvoj. Provozní by měl být schopen otevřeně a s citem komunikovat jak se zaměstnanci, tak se zákazníky. Věříme totiž, že svým přístupem spoluvytváří atmosféru celé restaurace.

Náplň práce:
– vedení týmu a týmová spolupráce
– kontrola chodu restaurace
– práce na PC (Septim, pokladní a skladový program, word, excel, google-drive)
– administrativní činnost
– komunikace s hosty a personálem
– implementace nových procesů
– skladové hospodářství
– personalistika – rozpis směn personálu
– péče o IT zabezpečení

Nabízíme:
– příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
– flexibilitu, 10 celodenních směn za měsíc (10:30-0:00)
– jídlo a pití během směny zdarma
– orientační plat 25 000-30 000 kč/10 směn měsíc (uveden v čistém)
– nástup – červen/červenec

Požadujeme:
– samostatnost i schopnost spolupráce s vedením restaurace
– vstřícnost a komunikační dovednosti
– zkušenosti z provozu restaurace
– schopnost rychlého rozhodování a řešení náročných situací
– organizační schopnosti a inovativnost
– komunikativní angličtinu
– flexibilitu
– orientace v oblasti IT

  • Lokalita Praha Úvazek plný
  • Požadavky Ostatní Provozní SŠ a více

Lehká hlava

Otevřením restaurace Lehká hlava byl zahájen projekt, který bude sestávat z více samostatných akcí zastřešených společností SATTVA s.r.o. Slovo Sattva použité v názvu pochází ze sanskrtu, jazyka starověkých mudrců, a vyjadřuje energii spojenou s krásou, lehkostí, čistotou, jasností a svěžestí. Naším záměrem, je podporovat tuto energii v našem okolí a přispívat k vytváření dalších míst, kde tyto principy mezi lidmi mohou vědomě fungovat.