Hotel U Zlatého stromu Prodejce potravin – brigáda pa + so (noční směny) TOP inzerát

Café Charles Prague, které je součástí rodinného hotelu a restaurace U Zlatého Stromu v Karlově ulici, přijme brigádníka na místo prodejce potravin do Café Charles Prague. Nástup možný IHNED.

Požadujeme:
– základní znalost angličtiny
– časová flexibilita
– samostatnost
– příjemné vystupování

Nabízíme:
– zajímavé finanční ohodnocení
– atraktivní lokalitu
– pracovní benefity
– prostředí rodinného podniku
– stabilní přivýdělek

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na emailové adrese: hr@bauergroup.cz

  • Lokalita Praha Úvazek zkrácený
  • Požadavky Ostatní Prodejce angličtina SŠ a více

Odpověď na inzerát
Zde nahrajte svůj životopis (CV) ve formátu DOC, DOCX, ODT nebo PDF
Nahrát CV

Vyplňte prosím všechna povinná pole.
Vaše odpověď na inzerát byla odeslána.
Chyba serveru. Zkuste požadavek odeslat později.

Hotel U Zlatého stromu

Hotel U Zlatého stromu se nalézá v Karlově ulici na Starém Městě, jen několik kroků od Karlova mostu. V tomto jedinečném místě Vám nabízíme luxusní ubytování v 19 dvoulůžkových pokojích a 3 apartmá. Pokoje jsou originální svými rozměry i stylovým zařízením, mnohé z nich mají malované renesanční stropy. Všechny pokoje disponují koupelnou, toaletou, minibarem, barevnou TV se satelitními kanály, telefonem s přímou volbou, bezpečnostní schránkou. Recepce a room servis jsou v provozu plných 24 hodin denně. Kryté parkoviště se nachází přibližně 300 m od hotelu. V naší restauraci podáváme ty nejlepší speciality z české i mezinárodní kuchyně. Příjemné posezení skýtá zastřešené atrium a terasa s mořským akváriem, v suterénních prostorách se nachází věhlasný Music Club s proměnlivou programovou nabídkou.

Hotel U Zlatého stromu je vyhlášený svou výtečnou kuchyní. V neopakovatelné atmosféře naší restaurace můžete zažít pravé středověké hody s českými tradičními jídly, nebo si vychutnat speciality mezinárodní kuchyně.


Další aktuální nabídky:

5 nabídek