Olive Food POMOCNÁ SÍLA NA UKLID / NA MYČKU TOP inzerát

Do business lunch restaurace v Karlíně přijmeme pomocnou sílu do kuchyně s nástupem ihned.

Náplň práce:

– úklid a pomocné práce v restauraci
– obsluha myčky
– ráno úklid provozovny, poté pomocné práce v kuchyni (příprava jídel, nandavání nádobí do myčky apod.).
– pracovní doba PO-PÁ
– mzda od 120 Kč/hod.
– pouze s platným pracovním povolením

Benefity:
– Volné večery, víkendy a svátky
– multisport
-20 dní placené dovolené

V případě zájmu zašlete kontakt s telefonním číslem na email : michal.pavelka@olivefood.cz nebo na číslo 777 502 505

  • Lokalita Praha Úvazek plný
  • Požadavky Ostatní Pomocná síla SŠ a více

Olive Food

V Olive Food milujeme jídlo a děláme všechno pro to, abyste si návštěvu našich restaurací opravdu užili. Zakládáme si na čerstvých surovinách té nejvyšší kvality a originálních recepturách.
Nechceme nudit a proto je koncept našich restaurací postaven tak, abyste si mohli vybírat z pestré nabídky a n

Další aktuální nabídky:

1 nabídka