Hotel NH Prague City Pokojská TOP inzerát

Do našeho týmu **** hotelu NH Prague City hledáme kolegyni na pozici: Pokojská.

Co Vás čeká?

– udržování čistoty pokojů, popř. veřejných prostor, chodeb a skladů
– správné umístění nábytku a zařízení pro hosta v pokojích v rámci standardu hotelu
– starost o to, aby každý, kdo zavítá do našeho hotelu, odcházel s pozitivním zážitkem
– zkrátka být nám nápomocní s tím, aby měli hosté náš hotel rádi a opět se k nám vraceli

Co očekáváme my?

– pracovistost a spolehlivost
– praxe v oboru vítána

Na co se můžete těšit?

– nástup ihned
– nástupní mzda 20.500 CZK
– příjemné pracovní prostředí a přátelským tým kolegů
– jazykové kurzy zdarma
– zaměstnanecké stravování zdarma
– 5 týdnů dovolené
– příspěvěk na penzijní připojištění ve výši 1.500Kč
– zaměstnanecká party 2x/ročně
– zvýhodněné cestování v rámci řetězce (40EURO/2lůžkový pokoj)
– možnost využít hotelové fitness centrum zdarma
– možnost zřízení Multisport benefit karty za 500Kč/měsíc
– volné lístky na různé akce (Kalich, Svět knihy, fotbalová utkání – FC SPARTA PRAHA, SK SIGMA OLOMOUC)

Ano, rádi o Vás uslyšíme! Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovídáme, zda jsme pro něj u nás našli zajímavou pozici. Budeme se těšit na Vaše odpovědi, které nám můžete zaslat prostřednictvím odpovědního formuláře či přímo na adresu l.benesova@nh-hotels.com.

  • Lokalita Praha Úvazek plný
  • Požadavky Ostatní Pokojská SŠ a více

Hotel NH Prague City

Hotel NH Prague City je moderní **** hotel, který svojí ubytovací kapacitou 441 pokojů patří mezi největší hotely španělského řetězce. Jeho dvě oddělené budovy jsou spojeny lanovkou. Hotel má komplexní konferenční vybavení, dvě restaurace, lobby bar a fitness centrum.

Další aktuální nabídky:

9 nabídek