The Iron Gate Hotel & Suites NOČNÍ RECEPČNÍ – SUPER KOLEGA / KOLEGYNĚ DO TÝMU TOP inzerát

Staňte se součástí týmu Bauer Hotel Group – Iron Gate Hotel and Suites, sídlící v historickém centru Prahy. Jistota zaměstnaní ve stabilní rodinné společnosti s výplatou každý měsíc včas! MOŽNOST UBYTOVÁNÍ V CENTRU PRAHY 1 ZA 2000 KČ/MĚSÍC!

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?
– Starat se o naše hosty a vytvářet pro mě příjemnou atmosféru,
– správa REZERVACÍ,
– check in, check out,
– umět hostům poradit a splnit jejich požadavky.

CO VÁS U NÁS ČEKÁ
– Práce na plný úvazek na krátký / dlouhý týden,
– motivující MZDA, kterou obdržíte vždy v termínu,
– budete pracovat v přátelském a pohodovém prostředí v centru Prahy, kde jsme víc než jen KOLEGOVÉ,
– dáme vám možnost na sobě pracovat, zlepšovat se a PROFESNĚ RŮST,

JAKO ČLEN TÝMU ZÍSKÁTE
– jídlo na směně za pár korun,
– odměnu až 5 000 Kč za doporučení nových kolegů,
slevy 50 % do všech našich restaurací,
– částečně dotovanou Multisport kartu na každodenní vstup zdarma do posilovny, sportovních zařízení a koupališť,
– na bolavá záda MASÁŽE zdarma,
– firemní akce…

CO OČEKÁVÁME MY OD VÁS?
– PRAXI na hotelové recepci, výhodou
– znalost ANGLICKÉHO JAZYKA na pokročilé úrovni, znalost dalších jazyků vítáme,
– spolehlivost, samostatnost, příjemné vystupování,
– znalost rezervačního systému Fidelio výhodou,
– chuť na sobě pracovat, zlepšovat se a být součástí TÝMU.

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám, rádi vás uvidíme!
Nastoupit můžete IHNED!

  • Lokalita Praha Úvazek plný
  • Požadavky Ostatní Recepční angličtina SŠ a více

The Iron Gate Hotel & Suites

Luxusní pětihvězdičkový Iron Gate Hotel & Suites se nacházi v historické budově ze 14. století, která prošla velmi náročnou rekonstrukcí s prvotřídním zařízením a komfortem při zachování původních uměleckých děl, půvabu a atmosféry, a byla rovněž nominována na nejlepší historickou renovaci v Praze p

Další aktuální nabídky:

1 nabídka