Hotel U Zlatého stromu NOČNÍ RECEPČNÍ – DO KRÁSNÉHO HOTELU U ZLATÉHO STROMU TOP inzerát

Jsme víc než jen kolegové, jsme rodina! Přidejte se do týmu hotelu U Zlatého Stromu, sídlící v historickém centru Prahy, kam hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici NOČNÍ RECEPČNÍ.

CO VÁS U NÁS ČEKÁ?
– Práce na plný úvazek,
– motivující MZDA, kterou obdržíte vždy v termínu,
– budete pracovat v přátelském a pohodovém prostředí v centru Prahy, kde jsme víc než jen KOLEGOVÉ,
– získáš jídlo na směně za pár korun, odměnu až 5 000 Kč za doporučení nových kolegů, slevy 50 % do všech našich restaurací, částečně dotovanou Multisport kartu na každodenní vstup zdarma do posilovny, sportovních zařízení a koupališť, firemní akce…

CO OČEKÁVÁME MY OD VÁS?
– Praxi na obdobné pozici výhodou, ale není podmínkou,
– znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni, znalost dalších jazyků vítáme,
– spolehlivost, samostatnost a příjemné vystupování,
– znalost rezervačního systému Fidelio výhodou,
– chuť na sobě pracovat, zlepšovat se a být součástí TÝMU.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?
– Starat se o naše hosty a vytvářet pro ně příjemnou atmosféru,
– správa rezervací,
– check in, check out,
– umět hostům poradit a splnit jejich požadavky.

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám, rádi vás uvidíme!
NASTOUPIT můžete IHNED.

  • Lokalita Praha Úvazek plný
  • Požadavky Ostatní Recepční angličtina SŠ a více

Hotel U Zlatého stromu

Hotel U Zlatého stromu se nalézá v Karlově ulici na Starém Městě, jen několik kroků od Karlova mostu. V tomto jedinečném místě Vám nabízíme luxusní ubytování v 19 dvoulůžkových pokojích a 3 apartmá. Pokoje jsou originální svými rozměry i stylovým zařízením, mnohé z nich mají malované renesanční stropy. Všechny pokoje disponují koupelnou, toaletou, minibarem, barevnou TV se satelitními kanály, telefonem s přímou volbou, bezpečnostní schránkou. Recepce a room servis jsou v provozu plných 24 hodin denně. Kryté parkoviště se nachází přibližně 300 m od hotelu. V naší restauraci podáváme ty nejlepší speciality z české i mezinárodní kuchyně. Příjemné posezení skýtá zastřešené atrium a terasa s mořským akváriem, v suterénních prostorách se nachází věhlasný Music Club s proměnlivou programovou nabídkou.

Hotel U Zlatého stromu je vyhlášený svou výtečnou kuchyní. V neopakovatelné atmosféře naší restaurace můžete zažít pravé středověké hody s českými tradičními jídly, nebo si vychutnat speciality mezinárodní kuchyně.

Další aktuální nabídky:

1 nabídka