The Iron Gate Hotel & Suites NOČNÍ PORTÝR – FAJN KOLEGA DO TÝMU TOP inzerát

Jsme víc než jen kolegové, jsme rodina! Přidejte se do týmu Bauer Hotel Group – hotelu Iron Gate Hotel & Suites, sídlící v historickém centru Prahy, kam hledáme nového kolegu na pozici denní portýr.

CO VÁM NABÍZÍME?
– Práci na plný úvazek,
– motivující MZDU, kterou obdržíte vždy v termínu,
– budete pracovat v přátelském a pohodovém prostředí v centru Prahy, kde jsme víc než jen KOLEGOVÉ,
– získáte jídlo na pracovišti za pár korun, odměnu až 5 000 Kč za doporučení nových kolegů, slevy 50 % do všech našich restaurací, částečně dotovanou kartičku Multisport na každodenní vstup zdarma do posilovny, sportovních zařízení a koupališť,
– NASTOUPIT můžete IHNED.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?
– Pomáhat hostům s jejich zavazadly,
– umět hostům poradit a splnit jejich požadavky.

JAKÉ PŘEDPOKLADY BYSTE MĚLI MÍT?
– Praxi na obdobné pozici výhodou, ale není podmínkou,
– schopnost dorozumět se se zahraničními hosty,
– příjemné a profesionální vystupování,
– řidičský průkaz skupiny B,
– chuť na sobě pracovat, zlepšovat se a být součástí TÝMU.

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám. Rádi vás uvidíme!

  • Lokalita Praha Úvazek plný
  • Požadavky Ostatní Pracovník provozu Provozní Recepční SŠ a více

The Iron Gate Hotel & Suites

Luxusní pětihvězdičkový Iron Gate Hotel & Suites se nacházi v historické budově ze 14. století, která prošla velmi náročnou rekonstrukcí s prvotřídním zařízením a komfortem při zachování původních uměleckých děl, půvabu a atmosféry, a byla rovněž nominována na nejlepší historickou renovaci v Praze pro rok 2003.

Všechny pokoje byly zrenovovány a vybaveny moderním designovým nábytkem v roce 2013.

Iron Gate Hotel & Suites se nachází v klidné a malebné uličce Michalská, jen pár kroků od světově proslulého Staroměstského náměstí. Iron Gate Hotel & Suites je perfektní volbou pro užívání divů Prahy v prostorném, elegantním a historickém prostředí.

Iron Gate Hotel & Suites nabízí 48 luxusně zařízených pokojů a apartmánů, útulnou kavárnu s posezením ve dvoře – to vše přímo v srdci Pražského Starého Města.

Další aktuální nabídky:

6 nabídek