Augustine a Luxury Collection Hotel, Prague Noční kuchař TOP inzerát

Hotel Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague se nachází na Malé Straně a je součástí Marriott International – přední světové společnosti působící v oblasti hotelnictví s více než 5700 hotely po celém světě.

Šéfkuchař Marek Fichtner hledá po dlouhé době posilu do svého týmu na plný úvazek na práci v noci. Využij příležitosti pracovat v jednom z nejstabilnějších a nejpohodovějších týmů na poli špičkové gastronomie a přidej se k nám!

– noční směny – 22:30 – 7:00, 5 dní v týdnu
– příprava jídel dle nočního menu
– snídaňová příprava

CO BY TI NEMĚLO CHYBĚT
V první řadě nadšení pro obor, chuť učit se novým věcem a vysoké pracovní nasazení a samostatnost. Je fajn, pokud máš na podobné pozici praxi, ale důležitější než zkušenosti, je vědět, že se chceš něco nového naučit a že Tě práce v kuchyni baví. Budeš pracovat v noci, kdy budou veškeré přípravné práce na Tobě a úspěch denní směny bude závislý na Tvojí přípravě.

CO MŮŽEME NABÍDNOUT MY
Možnost učit se od špičkového šéfkuchaře a jeho týmu. Jsme fajn kolektiv, takže kromě práce myslíme i na zábavu. Máme skvělou kantýnu, kde se můžeš zdarma najíst. Budeš mít levnější ubytování v hotelech naší sítě po celém světě a to nejen pro sebe, ale i pro Tvou rodinu. A protože život není jen o práci, organizujeme různé sportovní aktivity, kurzy a v neposlední řadě můžeš mít i pár dní volna navíc.

————————————————–
PROHLÁŠENÍ:  Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby Augustine Management s.r.o., společnost s ručením omezeným zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, pod spisovou značkou C 221127, se sídlem V Celnici 1031/4, Praha 1, IČ: 025 86 312, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení. Augustine Management s.r.o. prohlašuje, že osobní údaje v životopise použije pouze k uskutečnění výběrového řízení a po uplynutí tří měsíců je zlikviduje a nebude tyto údaje předávat třetím osobám.
 POUČENÍ: Udělený souhlas můžete kdykoli odvolat doporučeným dopisem do personálního oddělení, Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague, Letenská 12/33, 118 00, Praha 1. Máte právo k přístupu k Vašim osobním údajům, a to na adrese Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague, Letenská 12/33, 118 00, Praha 1. Ochrana Vašich osobních údajů je dána § 21 zákona č. 101/2000 Sb.
  • Lokalita Praha Úvazek plný
  • Požadavky Kuchař/kuchařka SŠ a více

Odpověď na inzerát
Zde nahrajte svůj životopis (CV) ve formátu DOC, DOCX, ODT nebo PDF
Nahrát CV

Vyplňte prosím všechna povinná pole.
Vaše odpověď na inzerát byla odeslána.
Chyba serveru. Zkuste požadavek odeslat později.

Augustine a Luxury Collection Hotel, Prague

Marriott Int. je přední světová společnost působící v oblasti hotelnictví. Široké portfolio značek i jednotlivých hotelů znamená i více možností pro rozvoj a kariérní růst zaměstnanců. Více informací o jednotlivých značkách, které spadají do naší sítě najdete na www.marriott.com/marriott-brands.mi


Další aktuální nabídky:

2 nabídky