Coloseum Restaurants Manažer provozu – České Budějovice TOP inzerát

České Budějovice

Společnost COLOSEUM RESTAURANTS s.r.o. přijme pro svoji novou restauraci v IGY Centru v Českých Budějovicích nového kolegu/kolegyni na pozici MANAŽERA PROVOZU

Náplň práce:
– zodpovědnost za kompletní provoz a rozvoj provozu
– zodpovědnost za obrat a rentabilitu provozu
– zodpovědnost za uzávěrky a inventury zboží
– zodpovědnost za dodržování předepsaných pravidel a postupů
– kompletní vedení a motivace týmu, nábor zaměstnanců
– zodpovědnost za návrh a realizaci lokálních marketingových a promo akcí

Požadujeme:
– SŠ vzdělání
– minimálně 3 roky praxe na pozici manažera provozu
– zkušenosti z vedení restaurace výhodou
– zkušenost s vedením týmu
– výborné komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme:
– motivační platové podmínky
– prostor pro seberealizaci
– flexibilní pracovní dobu
– nástup možný ihned/dle dohody
– občerstvení na pracovišti
– příspěvek na stravování

Své CV zašlete na HR@coloseum.cz nebo volejte 777 774 766.

Těšíme se na vás!

  • Lokalita Praha Úvazek plný
  • Požadavky Ostatní Manažerské pozice angličtina SŠ a více

Coloseum Restaurants

Síť restaurací Pizza Coloseum je vyhlášená tradiční italskou kuchyní, příjemnou obsluhou a pestrým výběrem vín.
Denně nabízíme čerstvé těstoviny, masové speciality, rizota, lehké saláty, ryby, mořské plody nebo domácí dezerty. U nás si pochutnáte i na pravé italské pizze.

Další aktuální nabídky:

5 nabídek