Hotel NH Prague City Kuchař/ka – Chef de partie TOP inzerát

Do týmu hotelu NH Prague City **** hledáme posilu na pozici Chef de Partie

Náplň práce:
– zodpovědnost za kvalitu a nejlepší možnou přípravu a servis pokrmů
– zodpovědnost za přesné dodržování hygienických předpisů (HACCP)
– zaškolování, kontrola práce, motivace podřízených zaměstnanců a studentů na pracovišti
– objednávky potřebných surovin dle potřeby, obsazenosti hotelu a function sheets (plán akce)
– připrava stravy pro personál podle předem daného plánu
– zajišťování správného zpracování přebytků a zbytkových surovin aj.

Co očekáváme my?
– vyučení v oboru
– praxe na obdobné pozici velkou výhodou

A na co dalšího se můžete těšit?
• nástup ihned
• nástupní mzda 27.000 Kč – 30.000 Kč
• pracovní úvazek – krátký, dlouhý týden
• příjemné pracovní prostředí a přátelským tým kolegů
• jazykové kurzy AJ zdarma
• zaměstnanecké stravování zdarma
• 5 týdnů dovolené
• příspěvěk na penzijní připojištění ve výši 1.000Kč
• zaměstnanecká party 2x/ročně
• zvýhodněné cestování v rámci řetězce (40EURO/2lůžkový pokoj)
• možnost využít hotelové fitness centrum za 300Kč/měsíc
• možnost zřízení Multisport benefit karty za 790Kč/měsíc
• volné lístky na různé akce (Kalich, Svět knihy, fotbalová utkání – FAČR, FK DUKLA PRAHA, FC SPARTA PRAHA, SK SIGMA OLOMOUC)

Ano, rádi o Vás uslyšíme! Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovídáme, zda jsme pro něj u nás našli zajímavou pozici. Budeme se těšit na Vaše odpovědi, které nám můžete zaslat prostřednictvím odpovědního formuláře.

Reakcí na tento inzerát a zasláním životopisu s osobními údaji do společnosti MP Development, a.s., IČ 60194049, se sídlem Mozartova 261/1, 150 00 Praha 5, výslovně souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, a to výhradně pro účely náborového procesu a přijímacího řízení na pracovní pozici ve společnosti. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou, nejdéle však na dobu 5 let od poskytnutí souhlasu.

  • Lokalita Praha Úvazek plný
  • Požadavky Kuchař/kuchařka SŠ a více