Kolkovna Olympia KUCHAŘ TOP inzerát

Hledáme šikovné a pracovité kuchaře. Nabízíme nadstandartní pracovní podmínky, zázemí stabilní firmy. Požadujeme spolehlivost, pracovitost a poctivost.

  • Lokalita Praha Úvazek plný
  • Požadavky Kuchař/kuchařka SŠ a více

Odpověď na inzerát
Zde nahrajte svůj životopis (CV) ve formátu DOC, DOCX, ODT nebo PDF
Nahrát CV

Vyplňte prosím všechna povinná pole.
Vaše odpověď na inzerát byla odeslána.
Chyba serveru. Zkuste požadavek odeslat později.

Kolkovna Olympia

Na levém břehu Vltavy, pod Petřínem na Malé Straně, je rohový dům, jehož výstavba byla zahájena v roce 1903. Již od svého počátku dům sloužil téměř výhradně k restauračním účelům. Předurčení restaurace být místem, kde se setkávají lidé, potvrzuje její znovuotevření v roce 2003. Vítejte v Kolkovně Olympia!

Obnovování starých interiérů bylo pro nové majitele takřka dobrodružstvím. Při renovaci bylo z nalezených materiálů zjištěno, že Olympia již od svého počátku žila čilým společenským ruchem. Na počátku minulého století se v restauraci tajně provozovala zakázaná hazardní hra bakarat, kterou si s oblibou přicházeli zahrát především vojenští důstojníci, ale i pánská část pražské smetánky. Stálou rezervaci v restauraci měl i plukovník Alfred Redl, šéf rakousko-uherské tajné služby. Fotografie herce Oldřicha Nového, nalezená při rekonstrukci, může vést až ke spekulacím, zdali i tento známý herec býval hostem Olympie a s kým se zde (tajně?) stýkal. Vždyť Olympia vždy patřila k místům s živým společenským ruchem. Kolkovna Olympia nabízí posezení v jednom podlaží a na venkovní zahrádce. Celkový počet míst je 222. Prostory jsou kuřácké a plně klimatizované. Na čepu najdete vedle ležáku Pilsner Urquell i černý Velkopopovický Kozel, Master 13° Polotmavý a Birell Světlý. Šéfkuchař Olympie Jaroslav Reichardt doporučuje výtečné jehněčí hřebínky s bramborovou kaší, zeleninovým soté a rozmarýnovou omáčkou.