987 Prague Hotel Hledáme nočního recepčního! TOP inzerát

NÁPLŇ PRÁCE
• Zajištění služeb spojených s příjezdem, pobytem a odjezdem hosta
• Kontrola účtů, reporting, fakturace
• Vytváření rezervací
• Vyřizování telefonické + e-mailové komunikace
• Spolupráce s ostatními odděleními
• Zajištění běžného chodu recepce
• práce s PMS Tesipro
• zajištění maximálního servisu a spokojenosti hostů
• 12-ti hodinové noční směny

ZNALOSTI
• Zkušenost s hotelovým prostředím na obdobné pozici výhodou, nicméně není podmínkou
• znalost práce na PC
• aktivní znalost českého a anglického jazyka
• přátelský a empatický přístup k hostům a kolegům
• chut učit se novým věcem
• samostanost,spolehlivost a zodpovědný přístup
• příjemný vzhled a vystupování

NABÍZÍME
• Mladý tým, přátelskou atmosféru
• stabilní pracovní prostředí, hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok – s možností prodloužení na dobu neurčitou
• atraktivní pracovní prostředí v centru Prahy v blízkosti metra linky C „Hlavní nádraží“
• mzda 26.000,- Kč brutto + příplatky za noční/víkendy/svátky
• zvýhodněná cena stravování (20 Kč/večeře/oběd)
• Multisport karta (po skončení zkušebního období)plně dotovaná zaměstnavatelem

  • Lokalita Praha Úvazek plný
  • Požadavky Ostatní Recepční angličtina SŠ a více

987 Prague Hotel

987 Prague hotel je 4*design hotel v centru Prahy.
Hotel se nachází 10 až 15 minut chůze od všech hlavních historických zajímavostí, jako je Václavské náměstí, Staroměstské náměstí nebo Karlův most.