Hotel NH Prague City Cukrář/ka – zástup za MD TOP inzerát

Náplň práce:
– příprava minidezertů, dortů, konferenčních bufetů, coffeebreaků

Požadujeme:
– vyučení v oboru
– 1 rok praxe na obdobné pozici
– zkušenost z hotelové prostředí výhodou
– vysokou kvalitu práce
– vysokou kreativitu a inovativnost
– flexibilitu
– ochota se dále učit a rozvíjet

Nabízíme:

– nástup ihned

– 5 týdnů dovolené

– příjemné pracovní prostředí a přátelským tým kolegů

– jazykové kurzy AJ zdarma

– zaměstnanecké stravování zdarma

– příspěvěk na penzijní připojištění ve výši 1.000Kč

– zaměstnanecká party 2x/ročně

– zvýhodněné cestování v rámci řetězce (40EURO/2lůžkový pokoj)

– možnost využít hotelové fitness centrum za 300Kč/měsíc

– možnost zřízení Multisport benefit karty za 790Kč/měsíc

– volné lístky na různé akce (Kalich, Svět knihy, fotbalová utkání – FAČR, FK DUKLA PRAHA, FC SPARTA PRAHA, SK SIGMA OLOMOUC)

Ano, rádi o Vás uslyšíme! Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovídáme, zda jsme pro něj u nás našli zajímavou pozici. Budeme se těšit na Vaše odpovědi, které nám můžete zaslat prostřednictvím odpovědního formuláře či přímo na adresu l.benesova@nh-hotels.com.

  • Lokalita Praha Úvazek plný
  • Požadavky Kuchař/kuchařka Cukrář SŠ a více

Hotel NH Prague City

Hotel NH Prague City je moderní **** hotel, který svojí ubytovací kapacitou 441 pokojů patří mezi největší hotely španělského řetězce. Jeho dvě oddělené budovy jsou spojeny lanovkou. Hotel má komplexní konferenční vybavení, dvě restaurace, lobby bar a fitness centrum.

Další aktuální nabídky:

9 nabídek