Hotel NH Prague City Číšník/servírka do hotelové restaurace 1lGiardino – brigáda TOP inzerát

Pro náš tým italské restaurace Il Giardino hotelu NH Prague City na pražském Smíchově hledáme posily na pozici servírka/číšník – brigáda.

Náplň práce
– samostatná práce na odpoledních směnách v ala carte provozu
– obsluha hostů
– komunikace s hosty a klienty

Požadujeme
– komunikativní znalost AJ
– praxi v gastro oboru, servisu ala carte a servisu vín – vhodné pro studenty hotelových škol
– samostatnost, pečlivost, pracovitost
– komunikační a organizační schopnosti
– flexibilita
– příjemné vystupování i v případných stresových situacích

Nabízíme
– hodinová sazba 100 Kč/hod.
– spolupráce formou dohody o provedení práce / dohody o pracovní činnosti
– převážně odpolední směny
– příjemné pracovní prostředí a přátelským tým kolegů
– stravování zdarma
– uniformu zdarma
– jazykové kurzy AJ zdarma
– účast na interních akcích pro zaměstnance (party)

Ano, rádi o Vás uslyšíme! Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovídáme, zda jsme pro něj u nás našli zajímavou pozici. Budeme se těšit na Vaše odpovědi, které nám můžete zaslat buď prostřednictvím odpovědního formuláře nebo přímo na e-mail: hr.nhpraguecity@nh-hotels.com.

  • Lokalita Praha Úvazek zkrácený
  • Požadavky Číšník/servírka angličtina SŠ a více

Hotel NH Prague City

Hotel NH Prague City je moderní **** hotel, který svojí ubytovací kapacitou 441 pokojů patří mezi největší hotely španělského řetězce. Jeho dvě oddělené budovy jsou spojeny lanovkou. Hotel má komplexní konferenční vybavení, dvě restaurace, lobby bar a fitness centrum.

Další aktuální nabídky:

8 nabídek