NEBEK, s. r. o. Číšník/servírka – cocktail & music baru Nebe Celnice TOP inzerát

Cocktail & music bar Nebe Celnice hledá nového kolegu/yni na pozici číšník/servírka

Náplň práce:
– Vytvářet příjemné a čisté prostředí
– Obsluha a komunikace s hosty

Zaměstnanecké výhody, benefity:
Nabízíme stabilní zaměstnání rozvíjející společnosti s českým kapitálem,
příjemný a mladý kolektiv, zaměstnanecké slevy a benefity, nadprůměrné finanční ohodnocení, vzdělávací kurzy, firemní akce

Požadavky na zaměstnance:
– Praxe v oboru – alespoň základní zkušenosti
– Odborné vzdělání – výhodou, není podmínkou

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk – Mírně pokročilý -výhodou

Osobnostní předpoklady a dovednosti:
Schopnost samostatně pracovat, jednat s hosty, profesionální přístup a vystupování, dobré komunikační schopnosti, týmový duch, flexibilita a loajalita

  • Lokalita Praha Úvazek plný
  • Požadavky Číšník/servírka angličtina SŠ a více

NEBEK, s. r. o.

Rozvíjející se česká společnost působící v oboru gastronomie. Naše music bary jsou již několik let součástí pražské barové scény a jsou vyhledávaným místem pro večerní zábavu s širokou nabídkou drinků, profesionálním servisem, taneční hudbou a moderním interiérem.

Další aktuální nabídky:

3 nabídky