Gelateria & Caffé Amato Číšník/servírka, barist(k)a TOP inzerát

Do italské kavárny na Letné hledáme komunikativního kolegu/kolegyni

Náplň práce:

obsluha zákazníků, příprava kávy a jiných nápojů, servírování zmrzliny, dortů

Požadujeme:
– Pozitivní myšlení

– Prozákaznicky orientovaný přístup

– Chuť do práce

– Zodpovědnost, čestnost a spolehlivost

– Komunikativní znalost angličtiny, italština výhodou

– Zkušenosti s přípravou kávy výhodou

Nabízíme:

– Příjemné pracovní klima

– Směny krátký / dlouhý týden

– Denní dávka zmrzliny zdarma :)

  • Lokalita Praha Úvazek plný
  • Požadavky Číšník/servírka Barista SŠ a více

Gelateria & Caffé Amato

AMATO, jméno naší rodiny, znamená v italštině „milovaný“. Když jsme před otevřením kavárny v roce 2015 měli zvolit jméno pro naše “dobrodružství”, bylo bez debaty, jak jej pojmenovat, protože jméno naší rodiny vyjadřuje to, co chceme dělat: vyrábět řemeslnou zmrzlinu dle italské tradice, která velí používat pouze základní a kvalitní suroviny. A dělat to s láskou!

Na výběr surovin klademe velký důraz. Neustále je pečlivě vybíráme a hledáme, což garantuje, že naše zmrzlina je vyrobena z těch nejlepších možných surovin. Vybíráme pouze ty nejlepší a používáme pouze ty suroviny, které jsou pro výrobu nutné a nepřidáváme nic navíc.

Ke zmrzlině jsme chtěli přidat další typicky italský produkt, a to kávu. Spousta zákazníků nám ji chválí, což nám potvrzuje, že naše volba byla správná. Když vkročíte do Gelaterie & Caffé Amato, víte že se můžete v klidu posadit a vychutnat si zmrzlinu či jakoukoliv jinou dobrotu v příjemném, přátelském a rodinném prostředí. Jako byste byli u Vás doma.

A am amaa