The PUB Praha 1 Číšník, servírka TOP inzerát

Brigáda nastálo

THE PUB Praha 1 přijme na dlouhodobou spolupráci brigádníka do obsluhy.
120,-Kč/ hod – DPP
Zkušenosti v oboru, spolehlivost, loajalita, profesionalita a jazykové znalosti podmínkou.
Nabízíme stálou a pravidelnou brigádu – servis jídel, debaras, barback, zázemí stabilní společnosti a slušné jednání.
Kontakt: 777 764 828, tarabik@thepub.cz

  • Lokalita Praha Úvazek zkrácený
  • Požadavky Číšník/servírka angličtina SŠ a více

Odpověď na inzerát
Zde nahrajte svůj životopis (CV) ve formátu DOC, DOCX, ODT nebo PDF
Nahrát CV

Vyplňte prosím všechna povinná pole.
Vaše odpověď na inzerát byla odeslána.
Chyba serveru. Zkuste požadavek odeslat později.

The PUB Praha 1

Chcete si zajít s přáteli na pivo, ale klasické hospody vás nudí a do klubu se vám nechce, neboť tam neuslyšíte ani půl slova?

Tak v tom případě je pro vás tou správnou volbou The PUB. The PUB je originální koncept restaurací, kde si sami načepujete pivo. Počkat! Vy sami? Ano! Přesně tak! Vy sami!

Na každém stole je umístěna pípa se čtyřmi kohouty odkud si sami můžete načepovat perfektně ošetřené pivo Pilsner Urquell. Že to neumíte? Nevadí! Každá pípa má dotykový displej, skrz který nejen že si můžete objednat jídlo či nápoje, ale také si vybrat skladby z jukeboxu. Navíc zde najdete návod, jak si správně načepovat pivo. Od hladinky přes šnyta a mlíko až po čochtana. Je to jen na Vás, jaký druh piva si zvolíte. Vyzkoušet je můžete všechny!

Že by vám pouhý návod nestačil? I na to jsme v The PUB mysleli! A tak jsme pro vás připravili instruktážní videa, která během večera pouštíme na velké projekci. Že si pořád nejste jistí? Tak pak stačí požádat o radu náš odborně proškolený personál v čele s finalistou soutěže Pilsner Urquell Master Bartender 2014, Alešem Dvořákem. Ti vám dají soukromou školu čepování. Zní to skvěle, že? My víme!

A teď si představte, jak sedíte u stolu, pijete vlastnoručně načepovanou a vychlazenou hladinku či šnyta a k tomu jíte naprosto dokonale připravený burger. V PUBu totiž Pečeme vlastní burgerové housky a sami si meleme maso z nejlepších kusů vyzrálého hovězího, které si sami pečlivě vybíráme. Už se vám sbíhají sliny? To je dobře!

V The PUB ale myslíme na všechno! Náš host je pro nás vždy na prvním místě! A tak máte možnost si u nás i zasoutěžit. Zasoutěžit? Ano, přesně tak! Ať už pouze u vašeho stolu mezi svými přáteli, nebo s ostatními stoly v hospodě, anebo s dalšími hospodami po celé České republice. A v čem vlastně? Ptáte se v čem? No přeci v pití piva!

Navíc u nás v The PUB pořádáme i happy hours, kdy si můžete vychutnat super pivo ještě levněji! Také se můžete stát naším členem a získat věrnostní kartu s výhodami.

Že už zvedáte telefon? Skvěle! Těšíme se na Vás!