Augustine a Luxury Collection Hotel, Prague BELLMAN/DOORMAN TOP inzerát

možnost HPP i DPP

KDO JSME
Hotel Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague se nachází na Malá Straně a je součástí Marriott International – přední světové společnosti působící v oblasti hotelnictví s více než 5700 hotely po celém světě.
KOHO HLEDÁME
Jak určitě víte z vlastní zkušenosti, první dojem často bývá ten nejdůležitější. A ve většině případů je právě ve Vašich rukou!
Vzhledem k tomu, že naši hosté jsou celého světa potřebujeme, abyste uměl/a anglicky a nebál/a se s hosty komunikovat.
Také je třeba mít řidičský průkaz a nebát se sednout za volant.
CO VÁS ČEKÁ
Doorman/Bellman vítá hosty, doprovází je na recepci, případně na pokoj, pomáhá se zavazadly, hostům poskytuje informace ohledně hotelových služeb, pomáhá recepci a concierge a v neposlední řadě má na starosti hotelové parkoviště.
CO NABÍZÍME
Je toho dost, takže jen stručně :) Máme skvělou kantýnu, kde se můžeš zdarma najíst. Budeš mít levnější ubytování v hotelech naší sítě po celém světě a to nejen pro sebe, ale i pro Tvou rodinu. Jsme fajn tým, takže kromě práce si užiješ i spoustu zábavy. Pak jsou tu také různé sportovní aktivity, kurzy a v neposlední řadě i pár dní volna navíc.
Naše společnost se pravidelně umisťuje mezi nejlepšími zaměstnavateli dle hodnocení samotných zaměstnanců. Chceš zjistit proč to tak je? Tak se k nám přidej!

  • Lokalita Praha Úvazek plný
  • Požadavky Ostatní Pracovník provozu SŠ a více

Augustine a Luxury Collection Hotel, Prague

Marriott Int. je přední světová společnost působící v oblasti hotelnictví. Široké portfolio značek i jednotlivých hotelů znamená i více možností pro rozvoj a kariérní růst zaměstnanců. Více informací o jednotlivých značkách, které spadají do naší sítě najdete na www.marriott.com/marriott-brands.mi

Další aktuální nabídky:

3 nabídky