Augustine a Luxury Collection Hotel, Prague BELLMAN/DOORMAN TOP inzerát

možnost HPP i DPP

KDO JSME
Hotel Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague se nachází na Malá Straně a je součástí Marriott International – přední světové společnosti působící v oblasti hotelnictví s více než 5700 hotely po celém světě.
KOHO HLEDÁME
Jak určitě víte z vlastní zkušenosti, první dojem často bývá ten nejdůležitější. A ve většině případů je právě ve Vašich rukou!
Vzhledem k tomu, že naši hosté jsou celého světa potřebujeme, abyste uměl/a anglicky a nebál/a se s hosty komunikovat.
Také je třeba mít řidičský průkaz a nebát se sednout za volant.
CO VÁS ČEKÁ
Doorman/Bellman vítá hosty, doprovází je na recepci, případně na pokoj, pomáhá se zavazadly, hostům poskytuje informace ohledně hotelových služeb, pomáhá recepci a concierge a v neposlední řadě má na starosti hotelové parkoviště.
CO NABÍZÍME
Je toho dost, takže jen stručně :) Máme skvělou kantýnu, kde se můžeš zdarma najíst. Budeš mít levnější ubytování v hotelech naší sítě po celém světě a to nejen pro sebe, ale i pro Tvou rodinu. Jsme fajn tým, takže kromě práce si užiješ i spoustu zábavy. Pak jsou tu také různé sportovní aktivity, kurzy a v neposlední řadě i pár dní volna navíc.
Naše společnost se pravidelně umisťuje mezi nejlepšími zaměstnavateli dle hodnocení samotných zaměstnanců. Chceš zjistit proč to tak je? Tak se k nám přidej!

  • Lokalita Praha Úvazek plný
  • Požadavky Ostatní Pracovník provozu SŠ a více

Odpověď na inzerát
Zde nahrajte svůj životopis (CV) ve formátu DOC, DOCX, ODT nebo PDF
Nahrát CV

Vyplňte prosím všechna povinná pole.
Vaše odpověď na inzerát byla odeslána.
Chyba serveru. Zkuste požadavek odeslat později.

Augustine a Luxury Collection Hotel, Prague

Marriott Int. je přední světová společnost působící v oblasti hotelnictví. Široké portfolio značek i jednotlivých hotelů znamená i více možností pro rozvoj a kariérní růst zaměstnanců. Více informací o jednotlivých značkách, které spadají do naší sítě najdete na www.marriott.com/marriott-brands.mi


Další aktuální nabídky:

2 nabídky