Olive Food Asistentka Event managera v cateringu TOP inzerát

Z důvodu rozšiřování naší působnosti hledáme dalšího pracovníka/pracovnici do cateringové sekce společnosti OLIVE Food schopnou asistentku pro Event managera

Náplň práce:
– Přijímání a zpracovávání nabídek
– Administrativní činnost v kanceláři
– Práce s finanční hotovostí
– Objednávání inventáře
– Komunikace s klienty
– Kontrola expedice
– Správa a inventarizace inventáře, komunikace s prádelnou a externími dodavateli skrz inventář
– Pomoc s přípravami na akce
– Účast na velkých akcích, nebo v případě potřeby
– Řízení brigádníků v místě eventu při velkých akcích

Požadujeme:
– Organizační schopnosti
– Časovou flexibilitu z důvodu akcí, i v nočních hodinách. Mimořádně i o víkendech. Standartní pracovní doba 8 hod denně po-pá.
– Řidičský průkaz B
– Proaktivní přístup, kreativitu
– Reprezentativní vystupování
– Gastronomické zkušenosti, vzdělání výhodou
– Znalost AJ
– Práce na PC (Word, Excel, Outlook na uživatelksé úrovni)
– Schopnost řešit Ad-hoc úkoly

Nabízíme:
– HPP
– Multisport karta
– služební mobilní tarif
– zázemí dlouhodobě se rozvíjející společnosti (více než 150 zaměstnanců)
– volné víkendy a státní svátky (až na výjimky)
– sick days
– firemní stravování
– mladý pracovní kolektiv
– teambuldingové akce

Platové ohodnocení v závislosti na předchozích zkušenostech a domluvy.

Nástup od 1. 12. 2019 Pracovní lokalita: Praha- Karlín
Váš životopis zašlete na petr.janousek@olivefood.cz

  • Lokalita Praha Úvazek plný
  • Požadavky Ostatní Manažerské pozice angličtina SŠ a více

Olive Food

V Olive Food milujeme jídlo a děláme všechno pro to, abyste si návštěvu našich restaurací opravdu užili. Zakládáme si na čerstvých surovinách té nejvyšší kvality a originálních recepturách.
Nechceme nudit a proto je koncept našich restaurací postaven tak, abyste si mohli vybírat z pestré nabídky a n