15 důvodů proč rozhodně nezavírat bar ve dvě ráno

| Články | Veronika

Na Praze 1 byli zase jednou kreativní a napadlo je, že ostatním by mohli kreativitu zatrhnout. Chtějí zavést povinnou zavíračku barů a všech podobných bohulibých míst už ve dvě ráno! O co všechno bychom přišli a proč by to neměli dělat?

Podívejte se na to z chlapského pohledu:

1/ Od dvou v noci jsou všechny holky postupně hezčí a hezčí. Od tří i hubenější. A ve čtyři se konečně podobají tý nádherný holce, co mají na svý profilovce na Facebooku.

2/ Ve dvě pořád ještě nevíte, jestli je lepší ta blondýnka v džínový sukni nebo ta černovláska nakrátko. A tyhle rozhodnutí jsou fakt důležitý! Nesmí se to uspěchat.

3/ Ve čtyři ráno už to víte. Ani jedna totiž už v baru není, zato soutěž o tu poslední volnou holku na parketě stojí za to.

4/ Hlavně by vás dřív ani nenapadlo mapovat terén rukama místo očima.

5/ Kdyby bar zavřeli ve dvě, tak holky půjdou domů spát samy. To jim nemůžeme udělat. Jde nám přeci o jejich dobro!

bar-413709_1280

6/ Navíc před druhou je na parketě nuda. Zato po druhý je to tam samej Travolta.

7/ Kolem druhý ráno si barman teprve začíná pamatovat, co zrovna dneska nejradši pijeme. Škoda v nejlepším přestat, ne? Obzvlášť, když vždycky předběhnete celou frontu díky těm dýškám, co jste mu doteď nasázeli.

8/ Bojíme se tmy. A nikdo to nesmí zjistit.

9/ Do čtyř do rána jsou před všema fastfoodama zbytečně dlouhý fronty. Ostatně všechny fronty, který zahrnujou další lidi než vás, jsou zbytečně dlouhý.

10/ A vůbec. Nikdo normální přece neriskne ve dvě ráno skoro za střízliva gyros na národce, když tu historku slyšel už milionkrát.

11/ Svět už nebude potřebovat energy drinky. Úplně to tu ztratí šťávu!

12/ Nebudeme mít pádnou výmluvu, proč proležet celou sobotu v posteli. Žádná kocovina rovná se žádný perspektivní předsevzetí, v duchu “už nikdy nebudu pít”.

13/ V týhle republice bude mnohem víc frustrovaných lidí. Vezmeme jim lukrativní možnost seznámit se a dlouhé hodiny si v noci povídat o budoucnosti (anebo dělat jiný věci).

14/ Státní rozpočet i podniky budou hrozně trpět! Až kolem třetí ráno nevíme, kolik jsme toho vlastně vypili, a tak si objednáváme, co nám síly (a kreditka) stačí.

15/ Když zavřou ve dvě, jak se asi vysmějeme lidem, co jedou prvním metrem do práce, když my teprve končíme?!

No nic, jestli nám fakt zavřou bary ve dvě ráno, bude mejdan před barem? Přece se o tohle všechno neochudíme…

Komentáře

Částečný profil uchazeče se zobrazí
až po přihlášení nebo registraci.


Zavřít okno