Bude Zomato srdcovka?

| Články | Veronika

Úderem pondělního rána se v Česku přestalo chodit na obědy. Minimálně virtuálně spolu se stránkou Lunchtime.cz. Portál, který shromažďoval informace o nabídkách restaurací a jejich poledních menu nahodil nový kabát, respektive se schoval pod mnohem větší projekt ve světě známý jako Zomato.

!!! Kam dřív?!

Kam dřív?!

S kým tedy máme tu čest a kde si ověříme, kam na nejbližší řízek k obědu?  Zomato, zdá se, přináší mnohem víc.  Mobilní aplikace už na úvodní stránce láká na haldu pokušení: kde se paří, koho honí mlsná, káva, pivo, flákota i něco pro vegetariány. Nekonečno možností krát dva, kdo by si nevybral.  Zásadní otázka všech ale v pondělí zněla: dozvíme se teda, co kde bude dneska na oběd? A spokojená odpověď pak: ano, díky bohu. I když se změnila grafika, název i řada služeb, to podstatné z Lunchtime zůstalo.

Webovky i aplikace se zatím na českém internetu moc nelíbí, otázkou zůstává, nakolik jako uživatelé hodnotíme jejich potenciál a nakolik fakt, že si prostě zase musíme zvykat na něco nového. Komu by se pořád chtělo, že jo. Pravdou je, že Lunchtime přece jen jasněji dával najevo „o co mu jde“, tedy o jednoznačné a jednoduché sdělení kam na oběd. Ale protože nic se nejí tak horké, jaké se to uvaří, za pár týdnů uvidíme, jestli jsme si zvykli nebo může být opravdu fungování globální myšlenky Zomata v Česku a specifických lokálních podmínkách problém.

Proč si to teda stáhnout a vyzkoušet? 

Recenze musí mít minimálně 140 znaků. To trochu zdržuje

Recenze musí mít minimálně 140 znaků. To trochu zdržuje

Pokud patříte mezi foodie, odpověď na tuhle otázku není třeba dlouho hledat.  Musíte mít přehled. Máte svůj názor a dokážete ohodnotit, jak se kuchaři povedlo zrovna v tuhle chvíli obšťastnit vaše chuťové buňky. A na to Zomato sází. Pište recenze a udělají z vás experta! Co to obnáší? Sdílet fotky, sbírat body a nakonec být king. Takže dělat všechno to, kvůli čemu vám vychladne oběd. Ale co už, doba si to vyžaduje.

Malé škobrtnutí na téhle výzvě pak může být fakt, že napsanou recenzi musíte sdílet buď na Facebooku nebo na Twitteru. Zomato chce být zkrátka vidět… Ale berte to z té lepší stránky. Konečně budou všichni vědět, kam a proč chodíte jíst a určitě vás tam při nejbližší příležitosti pozvou.

Tak co tomu říkáte, odstartujete se Zomatem svou kariéru experta na dobroty? Bude to i vaše srdcovka? Až to budete u nejbližšího kafe promýšlet, dejte nám vědět, co si o tom myslíte. A klidně napište i jaké tam vidíte mouchy. Ty musí Zomato postupně odehnat. https://www.zomato.com/cs/czech-republic

Komentáře

Částečný profil uchazeče se zobrazí
až po přihlášení nebo registraci.


Zavřít okno